• Co nabízíme?
  Super design

Jsme cool designová agentura

Provádíme různá sofistikovaná řešení, která vám mohou pomoci s vaší obchodní činností vizuálně a strategicky. Pokud nevidíte řešení přizpůsobené potřebám vašeho podnikání, neznamená to, že to neuděláme. Zavolejte nám a můžeme diskutovat o vašich projekčních potřebách.

GRAFICKÝ DESIGN A TISK

Grafický design je průsečík mezi uměním a komunikací. V Brno Web Design víme, že cena nemusí ohrozit kvalitu.

Jsme tady, abychom vám ulehčili práci. Když s námi začnete spolupracovat, spolupracujete s vysoce kvalifikovanými a zkušenými profesionály. Dynamické a interaktivní návrhy od začátku až do konce. Můžete požádat o to nejlepší, Brno Web Design vám nabídne mnohem více. Brno Web Design se zaměřuje na vývoj a tvorbu působivých designů, které vám pomohou zvýšit kvalitu vaši značky, produktu, služby a společnosti. Budeme s vámi spolupracovat v průběhu celého procesu a postaráme se o to abychom splnili vaše očekávaní a plně zrealizovali vaši vizi.

Kompletní vytvoření firemní identity pro váš business - Tvorba loga - Vizitky - Potisk triček - Tvorba etiket - Hlavičkový papír - Design obálky - Plakáty - Menu pro vaši restauraci nebo jakékoliv jiné odvětví - Brožury - Katalogy - Časopisy - Složka - Leták - Obal na CD - Tištěná reklama Design a tisk pozvánek - Nálepky - Novinová reklama - Nalepovací nápisy a loga (auta, obchody atd.) - Design na zakázku - Obaly pro různé výrobky - Knižní obal - Webové reklamní banery - Billboardy - Příprava výstav - Webová Reklama - Prezentace pro Powerpoint - Ilustrace - 3D grafika

WEB DESIGN

V Brno Web Design věříme tomu, že v současné době by vaše společnost měla mít on-line prezentaci. Společnosti potřebují zákazníky a ve většině případů zákazníci tráví největší část svého času online.

Éra mediálně řízeného masového marketingu se rychle chýlí ke konci a spotřebitelé přecházejí z "odchozích" kanálů, jako je pravidelné sledování televize a tisk, na "příchozí" kanály jako je internet, videoherní systémy, iPody a Smartphony.

Je velmi důležité, aby webová stránka byla schopna "komunikovat" s uživatelem jelikož tvůrce webových stránek nemůže být přítomen a odpovědět na všechny otázky, které jsou vzneseny ze strany uživatelů. Webové stránky musí být schopny odpovědět na tyto otázky a dovést uživatele tam kam potřebuje. Pro uživatele je nezbytné dosáhnout jejich cíle při získávání potřebných informací rychle a efektivně.

Z našich dlouholetých zkušeností v oblasti internetové reklamy jsme si vytvořili plné pochopení potřeb našich klientů. Naše rozhodnutí povede k úspěchu vašeho podnikání.

Web design na zakázku - Postavení celého webu - Předezignování starého webu - Moderní responzivní web - Programovaní (front end/back end) - E-commerce - Webová statistika a analýza - Landing pages - Mikro stránky - Html Email - Blog - Newsletry Údržba webové prezentace - Redakční systém pro úpravu obsahu - SEO - Úprava pro vyhledávače (základní - pokročilá)


E-SHOP

ON-LINE WEBOVÉ STRÁNKY FIRMY NEBOLI E-SHOP PRO VÁŠ BUSINESS. ŘIĎTE SVÉ PRODEJE NA MAXIMUM. NAŠE KREATIVNÍ TVORBA ONLINE SHOPU NABÍZÍ ŠIROKOU ŠKÁLU PRODUKTŮ.

Náš e-commerce balíček bude vyhovovat všem vašim požadavkům, tak abyste přilákali zákazníky, rozšířili své podnikání a zvětšili tím vaše příjmy. Zahájením svého podnikání na internetu jste vystaveni největšímu světovému trhu. Jsme schopni nabídnout business e-commerce řešení, které požadujete, tak abyste dosáhli své cílové zákazníky. Náš E-shop balíček obsahuje všechny standardní funkce a mnoho dalších.

Zakázková výroba designu, vývoje a přímý kontakt s tvůrčím týmem - 1 rok hostingu včetně neomezeného MB místa na vašem webu - Doménové jméno dle vlastního výběru (.cz, .eu, . com,. atd.) - Neomezený GB měsíční návštěvnosti - Neomezené E-mailové účty - Správa uživatelských účtů (například přes Amazon, eBay ...) - tj. dodací adresu, historii objednávek, stav objednávky - Potvrzovací e-mail, odeslání potvrzovacího e-mailu, spokojenost klienta mail, zpětná vazba atd. - Více měn (za chodu převodu, atd. ..), několik zemí, států, více jazyků (výrobky, výrobci, popis, kategorie ...) - Katalog hodnocení, komentáře, speciální nabídka, souvisejících výrobků a reference. Dostupnost produktů, oznámení, pokud jsou produkty na skladě, RSS kanály které informuji registrované uživatele o nových produktech, nových prodejích apod. Vlastní atributy produktů (např. barva, velikost) - Integrace sociálních sítí - Skupiny (různé cenové úrovně), slevy, prodej, výprodej - Virtuální zboží (např. obrázky, software, knihy ...) - Obchodní statistiky, vlastní zprávy a ovládání pro administrátory - Management stavu objednávky - Několik způsobů platby (např. PayPal, World PAL) - Živé přepravní sazby, doprava, integrace (s UPS, FedEx a mnoho dalších)

SEO

Je důležité si uvědomit, že SEO je neustálý proces! Jakmile jsou vaše webové stránky vypuštěny, musí se neustále pečovat o SEO strategii, která se za nedlouho vyplatí, a zajistí nárůst návštěvníku na vašich stránkách. Přemýšlejte o SEO jako o živém organismu, který potřebuje k přežiti neustálou údržbu a zlepšovaní.

SEO (Search Engine Optimization) znamená mnoho různých věcí, pro mnoho různých lidí. V podstatě, SEO je o on-page a off-page strategiích které v Brno Web Design použijeme ke zlepšení vašeho pořadí ve vyhledávačích. To obvykle znamená ladění vašich webových stránek pomocí konstrukčních prvků a obsahu.

SEM, neboli search engine marketing, není jen SEO. Přesněji SEM obsahuje pay-per-click reklamu. Brno Web Design vám pomůže řešit search engine marketing, takže se vaše firma zařadí tak vysoko, jak je to možné ve výsledcích vyhledávačů. Konečným cílem SEO a SEM je přivést více lidí na vaše webové stránky.

Sestavime SEO friendly webové stránky - Použití účinných klíčových slov - Pay per click kampaně - Zjistíme, zda Pay per click služby jsou to pravé pro vás - Zaindexujeme vaše webové stránky efektivně - Efektivní propojení strategie - Přidání webové stránky do velkých online adresářů - Pomůžeme vám vyhnout se SEO spamu - Udržovat SEO po startu vašeho webu.

SOCIÁLNÍ MÉDIA A MARKETING

SOCIÁLNÍ MÉDIA A MARKETING Sociální média pomáhají sdílet informace online a také být součástí online komunity. To znamená, že sociální média vám pomohou se podělit o své oblíbené informace, o kterých si myslíte, že budou zajímat i jiné lidi, s největší pravděpodobností vaše klienty. Náš návrh pomůže zvýšit návštěvnost vašich webových stránek pomocí Facebooku, Twitteru a mnoha dalších.

Hodnota sociálních médií se prokázala jako osvědčující v nespočetném množství organizací na webu. Facebook, Twitter, LinkedIn a YouTube jsou všechno stránky o kterých si nikdo nemyslel, že jsou k něčemu dobré, ale teď jsou dominantní součástí moderního života pro osoby mladší šedesáti let, ale i tato věková hranice je již téměř zbořena. Lide obecně mají potřebu byt součástí jakéhokoliv společenství, a to včetně on-line komunity. Brno Web Design vám pomůže prostřednictvím naší promyšlené strategie, kontaktovat právě vaše klienty. Společně můžeme strávit čas nasloucháním vašich klientů před zapojením se do konverzace.

Facebook - Twitter - Google plus - LinkedIn - SEO - Vývoj databází a management - E-mailové kampaně - Tištěné kampaně - E-mailové a newsletrové kampaně - Veškerá konzultace - Analýza konkurence - Průzkum trhu - Výběr toho pravého sloganu - Online strategie

LOGO DESIGN

"Dobrý logo design je především o tom aby se ostatní designéři cítili jako idioti, protože finální nápad nebyl jejich." Frank Chimero

Vizuální komunikace v nejširším slova smyslu má dlouhou historii. Když člověk lovil potravu a zahlédl otisk zvířete v bahně, díval se již tehdy na grafický design. Když lidé žili téměř výhradně z odchytu bizona, jeho vyobrazeni se připodobňovalo až k božskému znázornění Boha a i dnes mají lidé potřebu zjednodušit vyobrazení čehokoliv, když chtějí vyjádřit složitou myšlenku. Lidé stále potřebují hodnoty a obrazy, které poznají a mohou se s jejich pomocí reprezentovat, a to díky buď pocitu sdružení nebo odloučení s ostatními. Rozpoznáváme pěkné logo podle designu. Rozpoznáváme efektivní logo podle jeho úspěchu.

WEB HOSTING

Brno Web Design nabízí širokou škálu web hostingu, tak aby vyhovoval vašim požadavkům.

S naší spoluprácí se nemusíte starat o hosting, ten je zahrnut v návrhu projektu. Jediná věc, o které musíte rozhodnout je to, jaké byste chtěli jméno pro vaši webovou stránku.

Zpočátku se může zdát, že výběr doménového jména je snadný, ale to je vlastně velmi sofistikované marketingové rozhodnutí. Nebojte se s Brno Web Design se neztratíte. Náš profesionální marketingový tým vám pomůže s výběrem vašeho jména a nasměruje vás správným směrem k výběru toho pravého a úspěšného jména pro vaši společnost.

Neexistují žádná omezení při výběru domény .cz, .eu, . com,. a tak dále. Vše co se týká domény a hostingu můžete nechat na nás. Uděláme to za vás.

Hosting a doména je vždy součástí každého projektu. Samozřejmě vám zajistíme obojí nebo i zvlášť.

TECHNOLOGIES

Jsme specialisty v marketingu a chápeme, že klienti chtějí a potřebují univerzální služby, kde projektoví manažeři pracují s technology na vývoji optimálního řešení, tak aby vyhovoval vašim požadavkům a představám.

Používáme variace nejnovějších technologií šité na míru požadavkům zákazníka. Každá práce je jiná a každý klient má jiné představy o konečném produktu.

S naším týmem zkušených grafiků, web designérů, programátorů a obchodníků si můžete být jisti, že nejnovější technologie jsou uplatňovány s nejvyšší možnou kvalitou.

Podpoříme vás, od jednoduchých databázových webových stránek až po e-commerce, flash, animace, nebo bannerové reklamy. Jsme schopni pro vás dodat to pravé řešení.

HTML - XHTML - HTML 5 - CSS3 - JavaScript - Flash (banners, kompletní flashové webové stránky) - Joomla - .ASP - .NET - PHP - WordPress - Sledování webu Optimalizace pro vyhledávače (SEO) - Digitální tisk - Ofsetový tisk - Sítotisk - Jednoduché bannery - Velký transparent - Zakázkový banner - Videa od A po Z - Zajištění fotografa

Ceník

Rozdíl mezi designérem a vývojářem, pokud jde o návrhové dovednosti, je jako rozdíl mezi vystřelením a házením naboje.

Design Loga

5000
Za Logo
 • 20 log na výběr
 • Rychlé doručení
 • Designový tým po ruce
 • 100% vlastnictví
 • Manuál loga
 • Sleva 20% do 15.06.
Objednat

Nový web

10000
za web
 • 3 návrhy na výběr
 • Doména v ceně
 • Designový tým po ruce
 • Hosting
 • Redakční systém
 • SEO
Objednat

WEBOVÉ STRÁNKY & LOGO

13999
za web a logo
 • Návrh loga
 • Návrh webových stránek
 • Doména v ceně
 • Hosting
 • Redakční systém
 • Základní SEO
Objednat